Obciąganie to kanibalizm! O czym należy pamiętać przy zakładaniu firmy.

Śmieszą mnie podręczniki do ekonomii, wykłady w liceum czy na studiach. Z podstaw przedsiębiorczości, makro-ekonomii itd. Mądre pierdolenie wykładowców, teoretyków, doktorów nauk ekonomicznych używających wyszukanych słów.

Kurwa gadanie o rzeczach, na których temat nie mają pojęcia. Większość tych ekspertów nie prowadziła firmy. To tak jakby zostać ekspertem od bzykania oglądając tylko firmy porno. I chuje piszą, co jest najważniejsze w firmie: biznesplan, media plan, fundusze unijne, trzeba załatwić kredyt na start. Powinno się wszystkie te podręczniki spalić na stosie, a ludzi niemających doświadczenia, którzy uczą biznesu, wyjebać na bruk.

Żyjemy w kraju gdzie ksiądz pedofil, który teoretycznie cipki na oczy nie widział, będzie Ci wykładał, jak ma wyglądać Twoje pożycie, że od tyłu to diabelska pozycja a obciąganie z połykiem to kanibalizm. Jest jeszcze kwestia kondomów, kurwa złap HIV czy jakieś inne gówno, ale gumki nie zakładaj!!

TAK! Żyjemy w takim pojebanym kraju. Wracając do tematu. Idziesz na taki wykład, zapisujesz się na studia. Uczysz się jak napisać biznesplan, jak pozyskać fundusze, jak budować rynek, jak dywersyfikować zarobki. Jak będziesz pilnym studentem, to w przyszłości otworzysz zajebisty startupowy biznes. Zostaniesz kurwa bogatym człowiekiem.

Większego gówna, kłamstwa, obłudy zafundowanej przez media oraz ministerstwo edukacji, nie słyszałem. Chcecie wiedzieć kurwa bez studiów, bez wydawania pieniędzy na szkolenia, bez zaciągania kredytów, bez upokorzeń i bez wizyt komorników co jest najważniejsze zakładaniu firmy ?

Już wam piszę. Pierwszą rzeczą, o jakiej powinniście pamiętać przy starcie biznesu, jest to, że przyjdzie moment bankructwa, dzień, w którym to, przestanie przynosić dochody, dzień, w którym się po prostu wypalicie. Nasuwa się zajebiście proste pytanie: co wtedy…? I kurwa ta myśl powinna wam towarzyszyć od początku do końca.

Nie jest aż tak źle! Nie myślcie, że prowadzanie firmy, to tylko bankructwo, długi itd. Jest jeszcze poniżenie, brak wdzięczności, wieczne tarzanie się w gównie, brak życia prywatnego, rozjebana rodzina.

Otwierając Firmę, masz to jak w banku 🙂

(Visited 6 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *