Bogaty przyjaciel mojej kobiety

Znacie te klimaty jak mamusia mówi: nie tak Cię wychowaliśmy.  Żona czy partnerka mówi , że jesteś jej największym błędem w życiu. He he, ale jak wydawała kasę z kredytu czy oszczędności to wtedy było okey. najlepsza teściowa wspomagana przyjaciółkami Twojej partnerki mówi: zostaw Go lub To jest gołodupiec, zobacz jak temu czy tamtemu się powodzi.

Nie dość że gniotą Cie wierzyciele, komornik i inne gówna to w domu wieczna jazda, wyrzuty, a  sex ostatnio uprawiałeś wczoraj (wieczorem z własną ręką pod prysznicem)

Podobno każdy mężczyzna przechodzi takie stany. Często myślałem: dlaczego te głupie cipy nie pomagają, tylko jeszcze bardziej dowalają. Czasami miałem wrażenie że byłem hejtowany. Nie wiem jaka sytuacja jest u Ciebie,  ale u mnie okazało się, że niektórzy byli prawdziwymi zwyrodnialcami. Im bardziej tonąłem w gównie, tym częściej słyszałem a nie mówiłam, popatrz na niego dno

i tym bardziej czuli satysfakcję z mojej sytuacji.

Powiem Ci szczerze, że nie wiem jak z tym walczyć. Ja się wyalienowałem. Od kilku lat nie mam kontaktu z większością rodziny, włącznie z matką. Tata nie żyje. W moim przypadku to zadziałało .

W momencie kiedy się skończyło codzienne napierdalanie na mnie, nabrałem trochę więcej sił mentalnych, aby zacząć coś ze sobą  robić.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *